Skip to main content

Zahvaljujemo svima koji su se odazvali pozivima na akciju našeg Korona Kid-a svojim prijedlozima, preporukama, jinglovima i crtežima! Vaši jinglovi obogatili su naše radijske emisije, inspirirali ste nas pričama i fotografijama sa svojih školskih akcija i dali nam puno ideja za ljetne izazove i čitanja! Zato smo odlučili nagraditi sve vas koji ste se tako rado i spremno aktivirali i doprinjeli našem Korona kid projektu!

Pokloni stižu na adresu: PŠ Kukuljanovo, Okoš bokoš daycare, Lucijse Damjanović, Une Grozdanov i Klare Šimić!

Na www.brickzine.hr već ste mogli pročitati članak učenika PŠ Kukuljanovo https://brickzine.hr/aktivni-i-kreativni-sto-lijepo-radi-mala-skolska-zajednica-kraj-rijeke/ koji su se odazvali na našu prvu akciju i pokazali nam kako biti aktivan i doprinositi vlastitoj zajednici od najranije dobi.

U našim Korona kid radijskim emisijama možete čuti različite jinglove koji su pristizali na našu adresu, a u nastavku možete pročitati TOP 10  preporuka knjiga i stripova te ljetnih izazova po izboru djece. A tu su i crteži idealnih gradova i fotografije akcija.

Još jednom hvala svima koji su pratili našeg Korona Kid-a! Želimo vam dugo, toplo i bezbrižno ljeto!!

PREPORUKE KNJIGA

 1. Rainbow Rowell: Obožavateljica
 2. Jennifer Niven: Sva radosna mjesta
 3. Jason Reynolds: Duh
 4. Gayle Forman: Ako ostanem
 5. Gayle Forman: Kamo je otišla
 6. Joris Chamblain, Aurélie Neyret: Višnjiin dnevnik
 7. Liz Pichon: Tom Gates
 8. Olivier Bocquet, Brice Cossu:  Frnk
 9. Stephan Pastis: Timi promašaj
 10. Joachim Friedrich: Četiri i pol prijatelja

 

IZAZOVI ZA LJETO 2020

 • Pročitat cijelu knjigu.
 • Ostat pod vodom dvadeset sekundi.
 • Naučit novi jezik.
 • Očistit plažu.
 • Očistit svoju sobu.
 • Naučiti nekoliko japanskih izraza
 • Zamjeniti dan i noć na 24 h
 • Napisati vlastitu knjigu